Baraginėje vyko Vitalijos Žvingilienės poezijos knygos „Prisilietimas“ pristatymas

NAUJIENOS

1/16/2023

Sekmadienį Marijampolės kultūros centro Baraginės skyriuje prasidėjo mažosios Lietuvos kultūros sostinės programa. Pirmasis renginys buvo skirtas Baraginės kaime gyvenančios rašytojos Vitalijos Žvingilienės naujos poezijos knygos „Prisilietimas“ pristatymui, kurio metu skambėjo naujosios rašytojos eilės ir dainuojamoji poezija.

Vitalija Žvingilienė Baraginėje dirbo darželio auklėtoja, vėliau ilgus metus buvo Baraginės pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytoja. Kūrėja yra išleidusi dvi poezijos knygas „Širdies melodija“ ir „Rasoti jurginai“, romaną „Monika“, o šį kartą buvo pristatyta ir ketvirtoji rašytojos knyga – poezijos rinkinys „Prisilietimas“. Taip pat V. Žvingilienė yra parašiusi tekstus ne vienai Baraginės jaunimo kapelos „Svaja“, Rimanto Lekecko dainai.

„Jeigu taip atviraujant, ši knyga bus emociškai stipresnė, ir, manau, meniniu atžvilgiu ji stipresnė. Nežinau, kaip į ją sureaguos skaitytojai, tačiau aš skaitydama ją jaučiuosi gerai, jaučiuosi taip, tarsi knyga būtų tokia, kokios aš norėčiau“ – taip apie savo naująją knygą atsiliepė rašytoja. Naujos knygos išleidimo proga rašytoją pasveikino Marijampolės seniūnijos seniūnas Juozas Milius, Baraginės kaimo gyventojai, draugai, kolegos ir artimieji.

Renginio metu eiles skaitė Evelina Šipšinskienė ir Kamilė Ališauskaitė. Renginyje kūrinius pagal V. Žvingilienės eiles atliko Rimantas Lekeckas, iš kurių paskutinė daina buvo sukurta pagal naująsias rašytojos eiles.

Sekite mažosios Lietuvos kultūros sostinės naujienas socialiniame tinkluose „Facebook“ (www.facebook.com/Baragine2023) ir „Instagram“ (@baragine2023). Gaukite visas mažosios Lietuvos kultūros sostinės naujienas tiesiai į savo el. pašto dėžutę užsiprenumeravę naujienlaiškį adresu www.baragine.lt.