Baraginė 2022-aisiais: pakili nuotaika visus metus

Dalintis naujiena

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Metai bėga, kaimas keičiasi ir auga, o kartu su juo – ir mes visi. Todėl artėjantys 2022-ieji metai bus ypatingi tiek Baraginės kaimo bendruomenei, tiek Baraginės kaimui, nes artėjančiais metais švęsime dvi sukaktis.

2006 metų gruodžio pabaigoje įkurta bendruomenė jau už kelių dienų švęs savo 15 metų sukaktį. Iš mažos, jokių patalpų ar įrangos neturėjusios bendruomenės organizacija išaugo į gausią ir aktyvią bendruomenę. Bendruomenės ir jos narių dėka kaimas nuolat gražėja, kuriasi naujos viešosios erdvės ar sutvarkomos senosios, gerėja renginių kokybė, o pati bendruomenė aktyviai dalyvauja įvairiuose renginiuose, projektuose ir bendradarbiauja su kitomis bendruomenėmis.

O štai Baraginė išaugo ir išgražėjo į gyvą ir jaukų kaimą, kuris 2022-aisiais metais švęs savo 240-ąjį gimtadienį. Šiai progai paminėti buvo sukurtas ir logotipas, kuriame – fejerverką primenantis ratas, simbolizuojantis šventiškumą ir kaimo gyventojų bendruomeniškumą.

Šių dviejų svarbių sukakčių proga, kaimo gyventojų ir jų svečių laukia įvairūs renginiai, interviu su iš kaimo kilusiais žmonėmis bei kitos iniciatyvos. O didžiausias artėjančių metų akcentas bus vasarą vyksianti tradicinė vasaros šventė, kurios metu veiklų bus tiek mažiesiems, tiek ir suaugusiems.

Daugiau naujienų