Patrauklios aplinkos kūrimas, skatinant bendruomeniškumą ir sutelktumą

Dalintis naujiena

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Baraginės kaimo bendruomenė vykdo projektą „Patrauklios aplinkos kūrimas, skatinant bendruomeniškumą ir sutelktumą“. Šiuo metu, projekto dėka, įsigyta vejapjovė, o netrukus planuojama įsigyti ir palapinę bei sulankstomus stalus.

Projektu siekiama burti bendruomenės narius, skatinti gamtos bei daiktų tausojimą. Projektu numatyta ne tik įsigyti įrangą, tačiau ją panaudoti organizuojant talkos akciją „Čia visur mūsų kiemas“ ir bendrą projekto partnerių edukaciją vaikams „Antrasis daiktų gyvenimas“.

Tiek savo siekiamais tikslais, tiek ir organizuojamomis veiklomis, projektas tampa dar aktualesnis, atsižvelgiant į šių dienų aktualijas. Projekto veiklos skatina rūpintis visus kaimo gyventojus ne tik savo aplinka, tačiau ir viešosiomis erdvėmis, o vaikai yra mokomi „prikelti“ daiktus antram gyvenimui, ir gyventi tausojant savo išteklius.

Projektas finansuojamas pagal Marijampolės savivaldybės nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2021 metų veiksmų plano 1.1.4 priemonę „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“.

Daugiau naujienų