Baraginėje praūžė tradicinė vasaros šventė

Dalintis naujiena

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Nors birželio 25 dienos oras buvo permainingas ir nenuspėjamas, tačiau tai nesutrukdė susirinkti daugiau nei 500 lankytojų į Baraginėje vykusią tradicinę vasaros šventę „Dainų ir šokių sūkury…“! Renginio metu susirinkusiųjų laukė įvairios pramogos vaikams, prekybininkų ir amatininkų mugė bei didysis koncertas.

Renginio metu susirinkusiems žodį tarė Baraginės kaimo bendruomenės pirmininkė Irena Maziliauskienė ir renginio svečiai – LR Seimo narė Vaida Giraitytė, Marijampolės savivaldybės tarybos nariai Albinas Mitrulevičius ir Alvydas Kirkliauskas bei Marijampolės seniūnijos seniūnas Juozą Milių. Seniūnas taip pat įteikė ir padėkos raštą Baraginės kaimo gyventojui ir UAB „Rimbalda“ direktoriui  Rimantui Valasevičiui.

Po sveikinimo kalbų buvo apdovanoti ir Baraginės kaimui nusipelnę asmenys. Nominacija „Geroji iniciatyva“ atiteko Gražinai Galeckienei, už kaimo paminklo aplinkos priežiūrą bei nuolatinį ir aktyvų įsitraukimą į bendruomenės veiklą. Nominacija „Ilgiausiai bendruomeniškiausia“ skirta Onai Daubarienei, už ilgametį dalyvavimą bendruomenės veikloje ir neapleistas ilgametes tradicijas. Nominacija „Koja kojon su bendruomene“ apdovanota Aksina Žiginskienė už nepailstamą pagalbą organizuojant bendruomenės renginius. Nominaciją „Savanoriškiausias savanoris“ gavo Mažvydas  Maziliauskas už nuolatinę pagalbą organizuojant įvairius renginius ir rengiant projektus.

Po apdovanojimų visiems susirinkusiems pasirodė Marijampolės kultūros centro Igliškėlių skyriaus liaudiškos muzikos kapela „Vaivora“ (vad. A. Maziliauskas), Marijampolės kultūros centro Daukšių skyriaus moterų ansamblis (vad. D. Bičkauskaitė), Marijampolės kultūros centro Baraginės skyriaus jaunimo kapelos „Svaja” (vad. A. Maziliauskas), Marijampolės kultūros centro Igliaukos retro šokių kolektyvas (vad. M. Venckūnienė). Kol kolektyvai ruošdavosi, gerą nuotaiką palaikė renginio vedėja Aira Labanauskaitė.

Išaušus vakarui, ant scenos žengė apšildanti grupė „Etiudas“, kuri atliko populiariausias lietuviškas dainas ir išjudino publiką. O po jų iš karto pasirodė ir vakaro vinis – grupė „Lietuvaičiai“, kurie ir uždarė šiųmetinę vasaros šventę.

Dėkojame renginio rėmėjams: UAB „Juodeliai”, UAB „Mantinga”, Marijampolės seniūnijai, Zitos Matulevičienės įmonei, Rimos Klimavičienės įmonei ir Andriui Matulevičiui.

Renginys iš dalies finansuotas Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos lėšomis.

Renginio organizatorių ir V. Karsoko nuotraukos.

Daugiau naujienų